پوشش اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی

پوشش: اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی هوا استان اصفهان

گت بلاگز اخبار پزشکی قیمت دارو زیاد کردن نیافته است / وزیر بهداشت

تاکنون هیچ زیاد کردن قیمتی در این خصوص نداشتیم ولی در عین حال بیمه‌ها به صورت متفاوت عمل می‌کنند و ممکن است که این عنوان ناشی از تغییراتی باشد که در بیمه‌ها انج

قیمت دارو زیاد کردن نیافته است / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت: قیمت دارو زیاد کردن نیافته است

عبارات مهم : آموزش

تاکنون هیچ زیاد کردن قیمتی در این خصوص نداشتیم ولی در عین حال بیمه ها به صورت متفاوت عمل می کنند و ممکن است که این عنوان ناشی از تغییراتی باشد که در بیمه ها انجام شده است است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تکذیب اخباری مبنی بر زیاد کردن قیمت دارو، گفت: ممکن است این مباحث ناشی از تغییراتی باشد که در بیمه ها انجام شده است ولی تاکنون وزارت بهداشت هیچ زیاد کردن قیمتی در بخش دارو اعمال نکرده است.

به گزارش ایسنا، حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه جلسه چهارشنبه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی راجع به زیاد کردن قیمت دارو با رد این موضوع، اظهار کرد: تاکنون هیچ زیاد کردن قیمتی در این خصوص نداشتیم ولی در عین حال بیمه ها به صورت متفاوت عمل می کنند و ممکن است که این عنوان ناشی از تغییراتی باشد که در بیمه ها انجام شده است است.

قیمت دارو زیاد کردن نیافته است / وزیر بهداشت

وی با اشاره به قیمت ارز، گفت: کمیسیون قیمت گذاری باید با توجه به قیمت ارز و اینکه مواد اولیه و بخشی از تجهیزات و داروها وارداتی هست، حتما رفتاری منطقی داشته باشد و ضمن رعایت حال مردم، به نحوی عمل نکند که در بازار کمبودهایی ایجاد شود.

واژه های کلیدی: آموزش | پزشکی | بهداشت | وزیر بهداشت | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog