پوشش اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی

پوشش: اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی هوا استان اصفهان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازی در فرزند مهندس ، فیلمنامه‌های سیما به چند قصه تکراری ختم می‌شود

سوگل طهماسبی بازیگر تلویزیون می گوید فیلمنامه سریال‌ها به چند قصه تکراری محدود شده‌اند. 

بازی در فرزند مهندس ، فیلمنامه‌های سیما به چند قصه تکراری ختم می‌شود

فیلمنامه های سیما به چند قصه تکراری ختم می شود/ بازی در فرزند مهندس

عبارات مهم : سریال

سوگل طهماسبی بازیگر تلویزیون می گوید فیلمنامه سریال ها به چند قصه تکراری محدود شده است اند.

سوگل طهماسبی بازیگر سریال «بچه مهندس» راجع به این مجموعه که به کارگردانی علی غفاری جهت شبکه پنج تولید می شود، بیان کرد: ما از ابتدای مهرماه درگیر سریال «بچه مهندس» بودیم و از آبان ماه این سریال کلید خورد.

بازی در فرزند مهندس ، فیلمنامه‌های سیما به چند قصه تکراری ختم می‌شود

و ی با اشاره به اینکه «بچه مهندس» داستان خوبی دارد و در ۵۰ قسمت به تهیه کنندگی سعید سعدی ساخته می شود، بیان کرد: من در این سریال نقش پرستاری به نام زینب را دارم که در یک پرورشگاه کار می کند و قصه در این پرورشگاه شکل می گیرد. زینب خصوصیات جالبی دارد که شاید در شخصیت هایی که بازی کرده ام کمتر دیده شده است هست، به طور مثال او شبیه بسیاری از دختران دهه ۷۰ است و قصه هم به آن دهه تعلق دارد.

طهماسبی اظهار کرد: این قصه به فرزند ها متعلق است و ما اتفاقا اکنون سریالی که جهت فرزند ها ساخته شود، نداریم. همچنین «بچه مهندس» دغدغه هایی راجع به فرزند دارشدن، مسئولیت پذیری و… دارد و هشدارهایی را به خانواده ها انتقال یافته می کند.

سوگل طهماسبی بازیگر تلویزیون می گوید فیلمنامه سریال‌ها به چند قصه تکراری محدود شده‌اند. 

بازیگر سریال «شکوه یک زندگی» با اشاره به اینکه در چند وقت اخیر ۲ سریال بازی کرده است راجع به مقایسه کار در مینی سریال ها و آثاری با تعداد قسمت های اوج عنوان کرد: خود من اعتقاد هستم که در مینی سریال خیلی دیده نمی شوید. آنقدر که مخاطبان مرا با «کیمیا» به خاطر می آورند با مینی سریال ها به یاد نمی آورند و مسلما هرچقدر تعداد قسمت ها زیاد شود مخاطبان زیاد دنبال می کنند.

وی در آخر در پاسخ به این پرسش که در نظرش چقدر سریال های تلویزیونی داستان های تازه و تازه دارند، اظهار کرد: به نظرم اینگونه نیست که هر سریال حرف تازه و تازه ای داشته باشد. ما سریال های خوبی هم در این مدت داشته ایم ولی مساله مهم این است که فیلمنامه های تلویزیونی به چند قصه تکراری منجر می شود. فقط زاویه جدیدی نسبت به مباحث مطرح می شود نه اینکه سازندگان بخواهند قصه جدیدی ارایه کنند.

واژه های کلیدی: سریال | فرزند | مهندس | سریالی | بازیگر | داستان | فیلمنامه | سوگل طهماسبی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog