پوشش اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی

پوشش: اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی هوا استان اصفهان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تکذیب شایعات راجع به احتمال از بین بردن بازیگر زن ترکیه‌ای از فیلم ایرانی

مهرداد فرید می‌گوید: فیلم جن قشنگ با حضور نورگل یشیل‌چای بازیگر ترکیه‌ای ساخته شده است و به نمایش درخواهد آمد و امکان عوض کردن بازیگر وجود ندارد.

تکذیب شایعات راجع به احتمال از بین بردن بازیگر زن ترکیه‌ای از فیلم ایرانی

تکذیب شایعات راجع به احتمال از بین بردن بازیگر زن ترکیه ای از فیلم ایرانی

عبارات مهم : ایران

مهرداد فرید می گوید: فیلم جن قشنگ با حضور نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای ساخته شده است و به نمایش درخواهد آمد و امکان عوض کردن بازیگر وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، به دنبال حضور نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای سریال حریم سلطان در فیلم سینمایی جن قشنگ به کارگردانی بایرام فضلی ، خبرهایی مبنی بر عوض کردن این بازیگر و فیلمبرداری مجدد فیلم مطرح شده است است.

مهرداد فرید (تهیه کننده فیلم سینمایی جن زیبا) در توضیح دستور وزارت ارشاد جهت عوض کردن بازیگر زن مهم این فیلم گفت: فیلمبرداری فیلم به صورت کامل انجام شده است و هم اکنون فیلم در مراحل فنی قرار دارد. به هیچ عنوان هم امکان عوض کردن بازیگر یا فیلمبرداری مجدد با بازیگر تازه وجود ندارد. بعد از آماده شدن فیلم جهت دریافت پروانه نمایش و همچنین حضور آن در جشنواره فیلم فجر اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: زمانی که ما فیلمنامه را به شرکت سینمایی ارائه کردیم و درخواست پروانه ساخت دادیم، مشخص بود که قرار است بازیگر ترکیه ای در فیلم حضور پیدا کند و وزارت ارشاد نیز براساس همین اطلاعات به ما پروانه ساخت داد و مجوز ساخت فیلم را صادر کرد.

فرید افزود: حتی زمانی که درخواست تمدید پروانه ساخت را ارائه کردیم؛ کپی پاسپورتِ بازیگر ترکیه ای فیلم را ارائه کردیم. اگر قرار بود مخالفتی با روند ساخت فیلم صورت بگیرد قطعاً آن وقت پروانه فیلم را تمدید نمی کردند.

وی ادامه داد: فیلم جن قشنگ تولید یکسان کشور عزیزمان ایران و ترکیه است و هنگامی که در تولید یکسان از دو طرف سرمایه گذاری صورت گرفته، نمی توانیم قراردادهایی که بین خودمان داریم را زیر پا بگذاریم و من نمی توانم علی رغم قرارداد و تعهدم تغییراتی در فیلم اعمال کنم.

فرید افزود: هم اکنون ما در حال برنامه ریزی جهت اکران همزمان و گسترده فیلم در کشور عزیزمان ایران و ترکیه و چند کشور عربی هستیم و قصد داریم فیلم جن قشنگ را به جشنواره فیلم فجر نیز ارائه کنیم.

فیلم سینمایی جن قشنگ به کارگردانی و فیلمبرداری بایرام فضلی و تهیه کنندگی مهرداد فرید با حضور فرهاد اصلانی، محرم زینال زاده، لیلا زارع، لیلا موسوی، علی جعفری، میثم پویان فر و غزل فرید ساخته شده است است.

این فیلم محصول یکسان کشور عزیزمان ایران و ترکیه است و شرکت آلتینای ترکیه به عنوان سرمایه گذار و تهیه کننده ترکیه ای در این فیلم حضور دارد.

تکذیب شایعات راجع به احتمال از بین بردن بازیگر زن ترکیه‌ای از فیلم ایرانی

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | ایرانی | بازیگر | پروانه | سینمایی | فیلمبرداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog