پوشش اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی

پوشش: اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی هوا استان اصفهان

گت بلاگز اخبار حوادث ماجرای خودسوزی منجر به فوت مرد کفاش در هاله‌ای از ابهام

رسیدگی به پرونده خودسوزی مرد کفاش در روز چهارشنبه‌سوری سال گذشته که منجر به کشته شدن پسرخاله جوانش شد، هم‌چنان در جریان است.

ماجرای خودسوزی منجر به فوت مرد کفاش در هاله‌ای از ابهام

ماجرای خودسوزی منجر به فوت مرد کفاش در هاله ای از ابهام

عبارات مهم : پرونده

رسیدگی به پرونده خودسوزی مرد کفاش در روز چهارشنبه سوری سال گذشته که منجر به کشته شدن پسرخاله جوانش شد، هم چنان در جریان است.

به گزارش حوادث فارس، 28 اسفند ماه سال گذشته بود که ماموران کلانتری 109 بهارستان در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر از فوت مردی جوان به روی تخت بیمارستانی به علت سوختگی بیش از 80 درصد دادند.

براساس بیانات ماموران کلانتری مرد فوت شده است به نام جواد که به همراه پسرخاله جوانش به بیمارستان انتقال یافته شده است بود در یک آتش سوزی جان خود را از دست می دهد.

در ادامه پیگیری به این پرونده از پسرخاله جواد که او هم بدنش سوخته بود پرسش شد.

او مدعی شد من و جواد از مدتی پیش در یک کارگاه کفاشی در بازار مشغول به کار بودیم. چند روز به آخر سال بود که از صاحبکارم خواستم پول من را بدهد ولی او بهانه آورد و گفت باید تا آخر سال بمانی چراکه سرمان شلوغ است و این موقع سال نمی توانی ترک کار کنی.

در ادامه من که دیدم صاحبکارم نمی خواهد حق و حقوق مرا بدهد او را ترساندن به خودسوزی کردم و به سمت گالن بنزین رفتم که در همان حوالی بود و جزو ادوات کار کفاشی به حساب می آید.

کمی از آن را خالی کردم که پسرخاله ام آمد جلویم را بگیرد و به علت نزدیکی به یک چراغ خوراک پزی هردومان آتش گرفتیم که متاسفانه شدت سوختگی پسرخاله ام زیاد بود و او زیاد از من در آتش سوخت.

در انتهای پیگیری به این پرونده به دستور بازپرس محسن مدیرروستا متهم بازداشت شد و با توجه به اینکه حال خوشی نداشت متهم بعد از مرخص شدن از بیمارستان مستقیما به زندان تحویل داده شد.

تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد و پرونده ای با عنوان قتل در شعبه ششم بازپرسی دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران به دستور بازپرس محسن مدیرروستا تشکیل شده است است.

ماجرای خودسوزی منجر به فوت مرد کفاش در هاله‌ای از ابهام

واژه های کلیدی: پرونده | سوختگی | خودسوزی | بیمارستان | تخت بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog