پوشش اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی

پوشش: اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی هوا استان اصفهان

گت بلاگز اخبار حوادث جوان کلاهبردار با شناسنامه فردی دیگر به همراه دایی وخاله قلابی به خواستگاری رفت

روزنامه خراسان نوشت:دختر جوان که به اتهام همکاری در کلاهبرداری به کلانتری احضار شده است بود در حالی که با شنیدن ماجرای شکایت و دیدن شاکی، حیرت زده به او می نگر

جوان کلاهبردار با شناسنامه فردی دیگر به همراه دایی وخاله قلابی به خواستگاری رفت

عبارات مهم : ازدواج

روزنامه خراسان نوشت:دختر جوان که به اتهام همکاری در کلاهبرداری به کلانتری احضار شده است بود در حالی که با شنیدن ماجرای شکایت و دیدن شاکی، حیرت زده به او می نگریست، گریه کنان به تشریح چگونگی آشنایی خود با مردی پرداخت که به بهانه ازدواج، از او به عنوان طعمه ای جهت کلاهبرداری هایش استفاده کرده بود.

این دختر جوان گفت: حدود یک سال قبل از طریق عضویت در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … با پسر جوانی آشنا شدم که فعالیت زیادی در گروه داشت و مطالب قشنگی را به اشتراک می گذاشت او در حالی که خودش را فردی تحصیل کرده و با کلاس معرفی می کرد، تلاش داشت جملات عاشقانه، احساسی و ادبی را دست مایه ارتباط با دیگر اعضای گروه قرار دهد. من هم که با دیدن تصویر جالب او در شبکه اجتماعی و مطالعه مطالب باعشق اش، به او دل باخته بودم، مطالب باعشق او را با شعر پاسخ می گفتم. این گونه بود که رابطه ما به چت های شخصی کشید و در طول یک هفته بعد از این آشنایی در فضای مجازی، به من وعده ازدواج داد.

جوان کلاهبردار با شناسنامه فردی دیگر به همراه دایی وخاله قلابی به خواستگاری رفت

من هم که در همین مدت کوتاه به او وابسته شده است بودم به درخواست ملاقات حضوری اش پاسخ مثبت دادم و این گونه رابطه پنهانی ما شروع شد. «فرخ» مدعی بود پدر و مادرش ساکن استرالیا هستند و او امور تجاری پدرش را جهت واردات و صادرات کالا به استرالیا در مشهد انجام می دهد.

این معاشرت های خارج از عرف در حالی ادامه یافت که تقریبا در زیاد کلاس های دانشگاه غیبت می کردم و اوقاتم را با فرخ می گذراندم. مدتی بعد عنوان را با خانواده ام در میان گذاشتم و فرخ به ناچار با زن و مردی که آن ها را دایی و خاله صدا می زد به خواستگاری ام آمد و مراسم جاری شدن صیغه محرمیت تقریبا به صورت پنهانی انجام شد تا مراسم مهم با آمدن خانواده فرخ و فراهم شدن مقدمات انجام شود. ولی خیلی سریع فهمیدم که فرخ از شناسنامه یکی از بستگان نزدیک اش جهت ازدواج با من استفاده کرده است و دایی و خاله او نیز قلابی بوده و با گرفتن مبلغی خود را به عنوان بستگان فرخ جا زده اند.

روزنامه خراسان نوشت:دختر جوان که به اتهام همکاری در کلاهبرداری به کلانتری احضار شده است بود در حالی که با شنیدن ماجرای شکایت و دیدن شاکی، حیرت زده به او می نگر

این عنوان در حالی به مشاجره و اختلاف انجامید که من نمی توانستم عنوان را جهت خانواده ام بازگو کنم آیا که به اصرار خودم با فرخ ازدواج کرده بودم از سوی دیگر وامی را با مبلغ هنگفت جهت زنی گارانتی کرده بودم که فرخ مدعی بود یکی از بستگانش هست. او شماره حساب مرا به بهانه ندادن مالیات به دولت جهت کالاهای وارداتی به افراد دیگری داده بود که پول های آن را برداشت می کرد.

چند روز بعد از این درگیری ها او مرا به منزل مجردی اش کشاند تا راجع به دروغ هایی که به من گفته بود با هم صحبت کنیم ولی در آن جا با این دختر جوان (شاکی) روبه رو شدم و فهمیدم که او و فرخ با یکدیگر رابطه دارند. آن روز فرخ هنگامی که با این صحنه اتفاقی مواجه شد رو به من کرد و گفت از زندگی من بیرون برو! من می خواهم با این دختر ازدواج کنم. من هم بلافاصله آن جا را ترک کردم و با پدر و مادرم به پایتخت کشور عزیزمان ایران رفتم حالا فهمیدم که فرخ این دختر را نیز فریب داده هست. این دختر پول هایش را به امید ازدواج با فرخ به حساب بانکی من می ریخت و فرخ آن ها را برداشت می کرد.

واژه های کلیدی: ازدواج | خانواده | شناسنامه | خواستگاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog