پوشش اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی

پوشش: اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی هوا استان اصفهان

گت بلاگز اخبار بین الملل از اوباما محبوب‌تر شدم! / ترامپ

.رئیس‌جمهوری آمریکا با اشاره به تازه‌ترین نتیجه های نظرسنجی‌ها مدعی شد که محبوب‌تر از باراک اوباماست. این در حالی است که میانگین نظرسنجی‌ها پایین‌ترین حد محبوبی

از اوباما محبوب‌تر شدم! / ترامپ

ترامپ: از اوباما محبوب تر شدم!

عبارات مهم : آمریکا

.رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به تازه ترین نتیجه های نظرسنجی ها مدعی شد که محبوب تر از باراک اوباماست. این در حالی است که میانگین نظرسنجی ها پایین ترین حد محبوبیت را جهت او نشان می دهد.

به گزارش ایسنابه نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری نوشت: در نظرسنجی راسموسن به ۵۰ درصد رسیدیم، بسیار بالاتر از مدیر جمهور اوباما در همین بازه زمانی. با همه مطالب ساختگی و اخبار جعلی، باورش سخت است! سپاسگزارم آمریکا، ما در حال انجام کارهای بزرگی هستیم.

محبوبیت ترامپ طبق نظرسنجی روزانه ریاست جمهوری راسموسن در ۱۲ آوریل به ۵۰ درصد رسید که دو درصد بالاتر از میزان محبوبیت ۴۸ درصد باراک اوباما، مدیر جمهوری سابق آمریکا در ۱۲ آوریل ۲۰۱۰ است.

از اوباما محبوب‌تر شدم! / ترامپ

در مقایسه میزان محبوبیت دموکرات ها و جمهوری خواهان، اوباما مکررا در نظرسنجی های راسموسن تا فوریه از ترامپ جلو بوده هست. به عنوان نمونه، پنجم آوریل رضایتمندی از ترامپ در این نظرسنجی جناح راست ۴۹ درصد شد ولی محبوبیت اوباما در فوریه ۲۰۱۰ به ۴۶ درصد رسید.

با این حال نتیجه های سایر نظرسنجی ها نشان می دهد ترامپ با محبوبیت ۵۰ درصدی فاصله دارد. طبق نظرسنجی ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال که یکشنبه منتشر شد، محبوبیت ترامپ ۳۹ درصد هست. نتیجه نظرسنجی ای بی سی نیوز و واشنگتن پست هم نشان می دهد محبوبیت مدیر جمهوری آمریکا ۴۰ درصد شده است هست. ولی مقایسه نظرسنجی ها نشان می دهد میانگین محبوبیت او از وقت شروع این نظرسنجی ها از دولت ترومن در میان تمام روسای جمهوری آمریکا در پایین ترین حد است.

.رئیس‌جمهوری آمریکا با اشاره به تازه‌ترین نتیجه های نظرسنجی‌ها مدعی شد که محبوب‌تر از باراک اوباماست. این در حالی است که میانگین نظرسنجی‌ها پایین‌ترین حد محبوبی

واژه های کلیدی: آمریکا | اوباما | باراک اوباما | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog