پوشش اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی

پوشش: اداره اصفهان هواشناسی وضعیت جوی هوا استان اصفهان

گت بلاگز اخبار اجتماعی جزییات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه شماره سه شرکت حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به امتیاز خاص تردد رایگان جهت ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷ آمد

جزییات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷

جزییات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷

عبارات مهم : ترافیک

جزییات تردد رایگان جهت ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷ اعلام شد.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه شماره سه شرکت حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به امتیاز خاص تردد رایگان جهت ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷ آمده است:

«به اطلاع عموم شهروندان تهرانی می رساند؛ در طرح ترافیک جدید، علی رغم سنوات گذشته که اکثر ساکنان به علت محدودیت های ناشی از طرح ترافیک، در طول هفته عملا امکان استفاده از خودروی شخصی خود را حتی جهت تردد در خارج از محدوده طرح نداشتند؛ تسهیلات جدیدی جهت ساکنان محدوده طرح ترافیک در نظر گرفته شده است است.

جزییات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷

در سال ۱۳۹۷ ساکنان محدوده طرح مجازند به طور رایگان و بدون پرداخت هزینه، در دو ساعت ابتدایی طرح از محدوده خارج شوند و در دو ساعات نهایی اجرای طرح به محل سکونت خود بازگردند.

بهره مندی از این امتیاز ویژه، تنها در صورتی مجاز آشنا می شود که خودروی ساکنان محدوده طرح تا قبل از ساعت ۸:۳۰ صبح فقط جهت یک بار از محدوده خارج شود، همچنین جهت عصر آن روز بعد از ساعت ۱۷ یک بار به محدوده طرح ترافیک وارد شود. بدیهی است ساکنان در صورت تردد در بین این دو ساعت، باید همانند دیگر شهروندان، عوارض پرداخت کنند.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه شماره سه شرکت حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به امتیاز خاص تردد رایگان جهت ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷ آمد

ضمنا با توجه به اینکه طرح ترافیک تازه قرار است در دو فاز اجرا شود و در امسال صرفا اجرا در محدوده طرح ترافیک تصویب شده است و هنوز اجرای طرح تازه در محدوده زوج و فرد مورد تصویب شورای حمل و نقل و ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار نگرفته هست، شهروندان محترم باید در خروج و ورود به محدوده طرح ترافیک، مقررات محدوده زوج و فرد را مراعات کنند. بدیهی است در صورت تصویب فاز دوم در شورای ترافیک تهران، شرایط تازه در محدوده زوج و فرد از سال ۱۳۹۸ اجرا خواهد شد.

متقاضیان استفاده از امتیاز سکونت در طرح، بعد از آنکه همانند دیگر شهروندان مشخصات شخصی و اطلاعات خودروی خود را در سامانه my.tehran.ir ثبت کردند، نشانی محل سکونت خود را نیز در این سامانه وارد می کنند. سپس جهت تأیید مدارک سکونتی خود، باید با در دست داشتن سند مالکیت یا قرارداد اجاره واحد مسکونی خود به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کنند. متقاضیان می بایست عوارض نوسازی و پسماند را نیز پرداخت کرده باشند و تصویر فیش پرداخت یا رسید الکترونیکی آن را ارائه کنند.

با توجه به اینکه جهت طرح ترافیک جدید، دوربین های خروجی محدوده نیز نسبت به گذشته تکمیل و تقویت شده است اند، به شهروندان محترم توصیه می شود جهت بهره مندی از امتیاز خاص ساکنان، حتما نشانی خود را در سامانه درج کنند و مدارک خود را در دفاتر خدمات الکترونیک شهر به تأیید برسانند تا بعد از بررسی و تأیید شرکت حمل و نقل و ترافیک، امکان استفاده از این امکان را داشته باشند.

جزییات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷

امکان درج نشانی و ارائه مدارک جهت بهره مندی از این امتیاز، همانند عضویت ابتدایی در سامانه، محدودیت زمانی ندارد و در هر زمانی از سال – قبل از نخستین تردد با شرایط فوق الذکر – می توان نشانی و مدارک را ثبت و ارائه کرد.»

واژه های کلیدی: ترافیک | ترافیک | رایگان | طرح ترافیک | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog